Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co do nadętego pana to ksiądz Kazimierz upuścił mu swoimi działaniami trochę pary bo by go rozsadziło z dumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Normalnie już nie wiem jak mam Ci to tłumaczyć... Chyba masz ludzi za idiotów.
Nie, myślę, że specjalnie wciąga na boczne tory w dyskusji, żeby nie padło zbyt wiele niewygodnych informacji. I nawet dobrze jej to idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksiądz jest spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skoro uważasz, że żaden katecheta nie będzie potrafił ogarnąć dzieci na religii, to przypomnij sobie panią Suchorę. Zawsze była miła, dzieci u niej były grzeczne, od czasu do czasu zaprosiła księdza i też było dobrze. Na nikogo nie krzyczała, nikogo nie biła, dzieci swoje umiały, do sakramentów przygotowane były i też sprawdzała obecność na zasadzie jestem-byłem. Nie pamiętam, żeby ktoś miał do niej zastrzeżenia. A jednak przyszedł Twój ukochany ksiądz i musiała odejść. Wtedy zaczęły się właśnie zadymy na lekcjach religii.
Uczyła mnie Pani Suchora. Zawsze prowadziła ciekawe lekcje, jak opowiadała dzieje Starego Testamentu to czułem się jakbym sam łaził po pustyni z żydami:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w sprawie zamiatania pod dywan prawd niewygodnych przez poprzednika pani dyrektor. jest w rzeczycy taki jeden pan który musiał przenieść swoje dzieci do olbięcina do szkoły bo kądziołka się nad nimi znęcał a dyrektor z proboszczem wspólnie jadali obiadki.nie na ręke było zwracać uwagę księdzu bo synek nie dostałby pozytywnej opinii do WSD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o jakiego gostka chodzi,no tego co przeniósł swoje dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zorientowana napisał:
a o jakiego gostka chodzi,no tego co przeniósł swoje dzieci
Nie bądź taka ciekawa w stosunku do nazwisk. Wystarczy powód - dzieci nie siedziały na lekcji jak martwe. Wykazywały naturalną dla wieku ruchliwość i ciekawość świata. Chyba, że coś pominąłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmijcie się rzetelna praca,jak nie pasuje wam ksiądz to po co chodzicie do kościoła. wszystko zaczęło się od dzikich romansów,a teraz to problemy. Przydał wam by się Adolf albo jakiś Stalin to by porządek zrobił. Nie potraficie na swoim podwórku zrobić porządku a wymagacie od kogoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie uważacie że już wystarczy?? to wszystko nie powinno mieć miejsca- jak na razie to Ci co to rozpętali dostali gorzej w skóre niż Ksiądz Proboszcz (którego przy okazji bardzo chciałbym Pozdrowić ) módlcie się o jak najszybszy koniec tej afery pozdro for all
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strazak_sam napisał:
nie uważacie że już wystarczy?? to wszystko nie powinno mieć miejsca- jak na razie to Ci co to rozpętali dostali gorzej w skóre niż Ksiądz Proboszcz (którego przy okazji bardzo chciałbym Pozdrowić ) módlcie się o jak najszybszy koniec tej afery pozdro for all
To jeszcze nie koniec. Nie pozwolę na poniżanie niewinnego kapłana!!! W poniedziałek rano pod szkołą urządzam pikietę w obronie księdza. Zebrałam już kilka osób, będziemy mieć transparenty. Możliwe, że będzie telewizja. Zbiórka o 8.00 pod szkołą. Przynieście jajka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szara myszka napisał:
To jeszcze nie koniec. Nie pozwolę na poniżanie niewinnego kapłana!!! W poniedziałek rano pod szkołą urządzam pikietę w obronie księdza. Zebrałam już kilka osób, będziemy mieć transparenty. Możliwe, że będzie telewizja. Zbiórka o 8.00 pod szkołą. Przynieście jajka
Jeśli tak to zadbaj o odpowiedni poziom zachowania i wypowiedzi pikietujących. Chodzi o to, żeby nikt nie narobił tam buraczyska i żeby nie poszło w Polskę, że jakieś półgłówki bronią jakiegoś podpadniętego księdza. Jeżeli wystąpią księdza przeciwnicy, a pewnie do tego dojdzie, to jedna, albo dwie mądre stonowane wypowiedzi przeciwników zrobią więcej wrażenia niż nieprzemyślane wystąpienia zwolenników. A to zdecydowanie przyniesie księdzu krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko o d*** otłuc zrobiliście mafie rzeczycką i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smerfetka napisał:
To wszystko o d*** otłuc zrobiliście mafie rzeczycką i.
Zapytam wprost Jesteś bondynką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na pewno będzie ta pikieta? Zwołam kumpli niech chłopaki też mają radochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szara myszka napisał:
To jeszcze nie koniec. Nie pozwolę na poniżanie niewinnego kapłana!!! W poniedziałek rano pod szkołą urządzam pikietę w obronie księdza. Zebrałam już kilka osób, będziemy mieć transparenty. Możliwe, że będzie telewizja. Zbiórka o 8.00 pod szkołą. Przynieście jajka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto!!!! Widzę, że szukasz sensacji....!!!Jak chcesz być sławna i chcesz się pokazać w telewizji to trzeba było wziąć udział w ,,Top Model" w TVN...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ksiądz jest w Porządku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pikieta to idiotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pikieta "pod" szkołą... Pod to niech zakopie się szara mysz,a przed szkołą to nie miejsce na udowadnianie niewinności księdza. Powiadają,że prawda obroni się sama.Ja przyjmuję to za żart,a jajka wykorzystajcie w innym celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dnia 6 stycznia po mszy świętej rannej jeden z parafianów obok ołtarza poprosił wiernych o pozostanie w Kościele. Sprawą tą miało być usunięcie starej reżimowej Rady Kościelnej, a obranie rady tymczasowej. W tym czasie jedna ze żmij parafialnych chciała zakłócić przemówienie, także i drugi parafianin, parobek KS. Jana Kądziołki z Rzeczycy kolonia. Ci parafianie co są przeciwni KS> Andrzejewskiemu niech się wymeldują z parafii Rzeczyca i zameldują w Racławicach i uczęszczać do kościoła. Tam ich miejsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 13 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...